Kliknij tutaj
Poprzedni
Następny

Nasze srebrne grzebyki na chrzest wykonane są bezpośrednio przez nas – produkujemy wyroby jubilerskie od 1998 roku. Oferowany grzebyk na chrzest wykonany jest ze srebra, a nie z plastiku! Na rynku znajdziecie Państwo wiele produktów powlekanych srebrem. W przyszłości nie będą miały one wartości materialnej. Dlatego, jeśli pragniecie obdarować dziecko prawdziwym, wartościowym i oryginalnym prezentem, wybierzcie srebrny grzebyk na chrzest od sprawdzonego jubilera.

Skąd pomysł na grzebyk na chrzest?

Po dwóch czy trzech latach produkcji smoczków, grzechotek i łyżeczek, postanowiliśmy rozszerzyć asortyment naszych wyrobów i zaprojektowaliśmy szkatułkę na pierwszy pukiel włosów dziecka. W tym wypadku nie było wątpliwości, szkatułka na pierwszy pukielek włosków kojarzy się automatycznie z grzebykiem. Nauczeni doświadczeniem z poprzednich lat w kwestii chęci podrabiania wyrobów przez innych producentów po wykonaniu modelu grzebyka jako prezentu na chrzest, w bardzo krótkim czasie opatentowaliśmy ten wyrób.

Wyświetlanie jednego wyniku

Koszt dostawy

 

Odbiór osobisty:
- płatność na miejscu – 0 zł.
Odbiór osobisty możliwy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Firmą kurierską DHL, UPS, DPD:
- płatność za pobraniem (dostawa w ciągu 24 godzin) – 25 zł,
- przedpłata przelewem na konto (dostawa w ciągu 24 godzin) – 20 zł.

Powyższe terminy dotyczą dni roboczych i są podane dla czasu doręczenia przesyłki klientowi od momentu przekazania jej kurierowi.

Pocztą Polską:
List polecony priorytetowy:
- płatność za pobraniem – 19 zł,
- przedpłata przelewem na konto – 15 zł.

 

 

 

x